Tüm Kategoriler

Şirket Profili

tanımlanmamış

Founded in 2013, Glite Electronics CO.,Ltd has become a comprehensive LED company with the combination of R&D ,manufacturing, marketing and service. With over 1500 square meters dust-free workshop, More than 100 employees, modernized equipments, Glite is offering reliable quality efficient delivery and competitive price, by which we have gained global reputation. As one of the most young but professional manufacturers for LED şerit ve doğrusal ışık in China, we are qualified for latest CE, ROHS, our Products have been sold to over 70 countries.

2014'ten 2022'ye kadar Glite, Süpermarket Direktörü/Mağazacılar/Çevrimiçi satıcılar için LED neon ışık/LED yüksek voltajlı şeritler/COB LED şeritler/LED sensör şeritler/LED kamp lambası/LED kabin ışığı vb. gibi çeşitli yeniden satış ürünleri geliştirdi. özelleştirilmiş ürün hizmetlerini destekleyin. Sizin ihtiyaçlarınız var, bizim çözümlerimiz var. İhtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Numune siparişinden düzenli ürün seri üretimine kadar, müşterinin kendi markasını, tasarımını, ürününü oluşturmasına, fikri gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olun. Amacımız, ürünlerimizin dünyanın her köşesini aydınlatmasını, insanlara sıcaklık ve görsel şok getirmesini sağlamaktır. AYDINLATIN, AYDINLATIN. Devam etmek için asla durmayız.

Glite EKİP

Vincent Lau

Vincent Lau

CEO

Vincent, dış ticaret ve ihracatta 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve birçok kez Frankfurt Aydınlatma Fuarı'na katılmıştır. Ayrıca sık sık dünyanın dört bir yanındaki seçkin müşterileri ziyaret eder. Şirketin ürün konumlandırması, stratejik hedefleri, faaliyet planları, sermaye tahsisi ve diğer belirleyici konular onun tarafından belirlenir. "HAFİF OLUN, AYDINLATIN" Glite'ın sloganıdır. Vincent şirketin lideri olacak ve kesinlikle Glite ürünleriyle dünyanın her yerini aydınlatacak!

Marcus Qin

Marcus Qin

Mühendislik Müdürü

Marcus, Glite'ın sadece birkaç kişiden oluşan bir ekip olduğu dönemde aramıza katıldı. Kendisi, LED endüstrisinde çok yetkili bir mühendistir. PCB tasarımı, büyük ölçekli LED projelerinde kablolama ve yerinde hata ayıklama ve kontrol yazılımı derleme gibi teknik konuların tümü onun için kolaydır. Şu anda Marcus, Glite için 4 genç mühendis yetiştirdi. Her biri sorumlu ve sabırlıdır. Bu sayede firmamızın çok sayıda satış elemanı tarafından sorulan teknik sorular etkin bir şekilde cevaplandırılmıştır. Bizimle müşteri memnuniyetini büyük ölçüde artırdı.

Amy Zhu

Amy Zhu

Dış Ticaret Müdürü

Amy is the trade manager of Glite China and has more than 6 years of trade experience. As the manager of China's domestic business, Liam has always been on the front line. Over the years, he has been to almost all provinces in China because of the need to visit clients. He and the engineer are always on site when lighting projects run into difficulties. Liam is also the general manager of Glite China trade website."Always dare to challenge your weakness" is his life motto.

glitelighting.en.made-in-china.com/

Liam Lau

Liam Lau

Yurtiçi(CN) Ticaret Müdürü

Liam, Glite China'nın ticaret müdürüdür ve 6 yıldan fazla ticaret tecrübesine sahiptir. Liam, Çin'in yerel işlerinin yöneticisi olarak her zaman ön saflarda yer aldı. Yıllar boyunca, müşterileri ziyaret etme ihtiyacı nedeniyle Çin'in neredeyse tüm eyaletlerini ziyaret etti. Aydınlatma projeleri zorluklarla karşılaştığında o ve mühendis her zaman sahadadır. Liam aynı zamanda Glite China ticaret web sitesinin genel müdürüdür. "Zayıflığınıza her zaman meydan okumaya cesaret edin" onun hayat mottosudur.

shop27417936vf641.1688.com/

Theo Wang

Theo Wang

Üretim Şefi

Theo, fabrikadaki üretim departmanının amiri. Yakışıklı ve kararlı bir adamdır. Genel planlama yeteneği çok iyidir. Üretim emri çıkar çıkmaz, departmanı ürünü çok verimli bir şekilde üretecek şekilde ayarlayabilir. İşletme departmanı ile üretim departmanı arasında vazgeçilmez bir "dişli" rol oynadı. İyi bir ekip kimyası ile Glite, siparişlerin müşterilere zamanında ve kusursuz bir şekilde ulaşmasını sağlayabilir.

Francesca Chen

Francesca Chen

kalite supervizörü

Hepimizin bildiği gibi, ürün kalitesi ve hizmet anlayışı müşteri memnuniyetini en iyi şekilde belirleyebilir. Francesca, ürünlerin kalite kontrolünden sorumludur. Test sürecindeki denetimi her zaman titiz olmuştur. Numunelerden yüksek hacimli siparişlere kadar her ürün, tamamlandıktan sonra birkaç işlevsel test gerektirir. Elinden geçen ürünleri test kuruluşunun standartlarına uygun hale getirmek ve sıfır kusurlu ürünlerle sevk etmek her zaman prensibi olmuştur.

Kehribar Lau

Kehribar Lau

Muhasebeciler ve Denetçiler

Amber, esas olarak ekonomik denetim işleriyle uğraşmaktadır. Yasal olarak finansal faaliyetlerde bulunan ve işletmelerin ekonomik kalkınmasına iyi destek ve yönetim sağlamak amacıyla işletmelerin ekonomik faaliyetlerini izler, sorunları bulur, sorular sorar ve çözümler üretir. etki.

Thomas Günü

Thomas Günü

Satınalma Sorumlusu ve Depo Sorumlusu

Thomas, esas olarak ürün hammaddelerinin satın alınmasından ve miktar sayma işinden sorumludur.İş yerindeki zorluklarla başa çıkma konusunda güçlü bir yeteneğe sahiptir.Malzeme tedarikini uzun vadeli bir bakış açısıyla değerlendirebilir, böylece üretim departmanı kritik anlarda üretim için malzeme temini. Thomas, sipariş detayları ile malzemeler arasındaki çelişkiyi fark eder etmez geri bildirimde bulunacaktır. Bazı siparişler çok acilse, ürünlerin zamanında tamamlanmasını sağlamak için hammadde tedarikçileriyle de esnek bir şekilde görüşecektir.

Zoe Peng

Zoe Peng

Dış Ticaret Eliti

As a foreign trade elite in Glite, Zoe is proficient in many skills and can make contributions to the team in many ways. Zoe knows how to empathize with clients, so his service attitude has always been praised by clients. He has a strong learning ability, and every customized product enhances his business ability. He always maintains a "YOLO" mentality, enriching his every day.

Collin Güneş

Collin Güneş

Dış Ticaret Müdürü

Collin, Alibaba'daki Shenzhen Glite web sitesinin genel müdürüdür. Collin, Glite ailesine katılan ilk üyelerden biriydi. Dış ticaretteki uzun yıllara dayanan deneyimi, dünyanın her yerinden değerli müşterilerle uzun vadeli iyi işbirliği ilişkileri sürdürmesini sağlamıştır. Müşterinin ürün ihtiyaçlarını analiz etme yeteneği çok güçlü: İyi kılıçlar kahramanlarla eşleşir ve Collin her zaman kılıcı kullanan kişi olacaktır.

shenzhengglitelighting.en.alibaba.com/

sertifika

SFT

SFT

SFT ROHS

SFT ROHS

ISO9001

ISO9001

CE

CE

EMCCE

EMCCE

EMC

EMC

IP68

IP68

IP67

IP67

İş Yeri

Glite GÖSTERİSİ

Sıcak kategoriler